Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W dniu 22.06.2023r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i ukończenia edukacji w szkole podstawowej przez uczniów klasy VIII.

W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy VIII, ich rodzice, uczniowie klasy VI oraz kadra pedagogiczna i niepedagogiczna naszej szkoły. Po oficjalnej części uroczystości, odbyła się część artystyczna, w której nie brakło miejsca na głośny śmiech ale też uronienie morza łez.

Naszym absolwentom życzymy wiary w siebie, wytrwałości, nie poddawania się po drobnych porażkach. Życzymy mądrości życiowej, udanego i szczęśliwego życia. Kochajcie siebie i bądźcie dobrzy dla siebie, abyście umieli kochać innych i okazywać im serce.

Za wszystko co dobre, dziękujemy Wam i Waszym Rodzicom.

Dobrego odpoczynku wakacyjnego i nabrania sił na nowy rok szkolny w nowych już szkołach.

Written by - - 247 Views