Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Członkiem Samorządu Uczniowskiego stajemy się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły. Przestajemy nim być w momencie, gdy szkołę opuszczamy.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mały Samorząd Uczniowski

Opiekunem Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 jest Pani Sabina Klyta.

Lp.

funkcja

1.

Alicja Szyndzielorz

Przewodnicząca Małego Samorządu Uczniowskiego

2.

Kalina Piotrowicz

Zastępca przewodniczącej MSU

3.

Martyna Wojton

Sekretarz MSU

4.

Liliana Kotucz

Skarbnik MSU

PLAN PRACY MAŁEGO SAMORZ¦ĄDU UCZNIOWSKIEGO PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 W K¦śDZIERZYNIE

Samorząd Uczniowski

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 są Pani Anna Burzan i Pani Patrycja Kluger-Szymkowiak.

Lp.

funkcja