Rada Pedagogiczna i Pracownicy niepedagogiczni

KADRA SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

mgr MAGDALENA   SZYNDZIELORZ

DYREKTOR SZKOŁY

JĘZYK  POLSKI

mgr AGNIESZKA  ADAMIAK

WYCHOWAWCA KL.7A

JĘZYK POLSKI,  HISTORIA

ks. mgr MARIAN  BEDNAREK

RELIGIA

mgr KLAUDIUSZ  BIALIK

WYCHOWAWCA KL.5B

RELIGIA

RELIGIA

mgr inż. ANNA  BURZAN

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY,
PEDAGOG

MATEMATYKA, CHEMIA

MATEMATYKA, CHEMIA

mgr PATRYCJA  KLUGER – SZYMKOWIAK

WYCHOWAWCA  KL.6A,
PEDAGOG

JĘZYK  POLSKI

mgr SABINA  KLYTA

WYCHOWAWCA  KL. 1A

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr JOLANTA  LIPIŃSKA

WYCHOWAWCA KL. 2A

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA,

POMOC NAUCZYCIELA

Mgr MAGDALENA  ŁOZIŃSKA

FIZYKA

FIZYKA

mgr ANETTA  MASALSKA

WYCHOWAWCA KL. 3G

JĘZYK  POLSKI,   HISTORIA, HISTORIA        I SPOŁECZEŃSTWO

JĘZYK  POLSKI, HISTORIA

mgr DAWID  NAPIERACZ

WYCHOWANIE FIZYCZNE, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

WYCHOWANIE FIZYCZNE, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr ANNA  PAWŁOWICZ

WYCHOWAWCA  KL. 5A

EDUKACJA MUZYCZNA, MUZYKA, GEOGRAFIA

GEOGRAFIA

mgr TERESA  PODOBOROŻNA

MATEMATYKA

mgr MAŁGORZATA  PYRSZ

WYCHOWAWCA KL 1B

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr SANDRA  SŁOTA

WYCHOWAWCA  KL 4B

JĘZYK  NIEMIECKI, JĘZYK MNIEJSZOŚCI NIEMIECKI, WŁASNA HISTORIA I KULTURA NIEMIEC

JĘZYK NIEMIECKI

mgr MAŁGORZATA  SMALEC-WITCZAK

PRZYRODA, BIOLOGIA, CHEMIA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

BIOLOGIA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr IWONA  STASIAK

WYCHOWAWCA  ŚWIETLICY

POMOC NAUCZYCIELA

mgr ILONA  SZAFARCZYK

BIBLIOTEKARKA

PLASTYKA, ZAJĘCIA KREATYWNE

PLASTYKA

mgr KATARZYNA WĄSOWICZ

JĘZYK MNIEJSZOŚCI NIEMIECKI, WŁASNA HISTORIA I KULTURA NIEMIEC

mgr PAWEŁ WIETRZYKOWSKI

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr MARTA WIŚNIEWSKA

WYCHOWAWCA  KL. 8A

JĘZYK  ANGIELSKI

JĘZYK  ANGIELSKI

mgr KATARZYNA WRONA

JĘZYK ANGIELSKI

mgr KLAUDIA ZAPOTOCZNA

WYCHOWAWCA  KL. 4A

INFORMATYKA, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE, ZAJĘCIA TECHNICZNE, TECHNIKA, WOS, DORADZTWO ZAWODOWE

WOS, INFORMATYKA, DORADZTWO ZAWODOWE

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

PANI MAŁGORZATA CHODYNIECKA

PRACOWNIK OBSŁUGI

PANI BEATA JOSZ

PRACOWNIK OBSŁUGI

PANI AGNIESZKA  KIEL

SEKRETARKA, INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

PANI SONIA  KOMARSKA

PRACOWNIK OBSŁUGI

PANI PATRYCJA  LIPIŃSKA

SEKRETARZ SZKOŁY

PANI  ANNA  MAKOWSKA

PRACOWNIK  OBSŁUGI

PANI AGNIESZKA MIETELSKA

PRACOWNIK  OBSŁUGI

PAN ROBERT SZMANDRA

KONSERWATOR