Koniec Roku Szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca oficjalnie zakończyliśmy kolejny rok szkolny!

Po Mszy św. uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły udali się na salę gimnastyczną, gdzie miała miejsce uroczystość wręczenia świadectw. pamiątkowych dyplomów oraz słodkości uczennicom i uczniom klasy IIIa, którzy zakończyli swój pierwszy etap edukacyjny. Uczennica klasy Va, Alicja Szyndzielorz została wyróżniona stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Głos zabrał również radny Tomasz Scheller, który podziękował wszystkim za całoroczną pracę i pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy oraz życzył wszystkim dobrych wakacji. Uczniowie klasy Ia, IIa i IIb przygotowali wierszyki, którymi pożegnali miniony rok szkolny i przywitali wakacje. Uczennica klasy IIa Zofia Bojeczko zaśpiewała piosenkę „Laleczka z saskiej porcelany”, a Sofiia wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy przygotowawczej zaśpiewała piosenkę „Niech żyją wakacje”. Dziewczynki z klasy IVa zatańczyły taniec „Belgijka”, a następnie Pani Dyrektor ogłosiła dźwiękiem dzwonka WAKACJE!!! Wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, w których otrzymali świadectwa i pożegnali się na okres wakacyjny ze swoimi wychowawcami oraz szkolnymi murami. Życzymy Wam radosnych i bezpiecznych wakacji!!!