Pożegnanie klas VIII!

Nadeszła długo wyczekiwana chwila przez uczniów klas VIII – zakończenie edukacji w szkole podstawowej.

Dnia 23 czerwca miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego, w której uczestniczyli uczniowie klas VIIIa, VIIIb i VIIIp, ich koleżanki i koledzy z klasy VIIa, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Pani dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyła wszystkim absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Natalia Bajer została wyróżniona stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Uczniowie przygotowali również program artystyczny, zatańczyli poloneza i pożegnali szkolne mury, podziękowali swoim rodzicom, nauczycielom i koleżankom oraz kolegom z młodszych klas. Również uczniowie klasy VIIa przygotowali pożegnanie i słodki poczęstunek dla swoich starszych koleżanek i kolegów. Natomiast uczennice klasy IVa zatańczyły taniec „Belgijka”, do którego przyłączyły się koleżanki ze starszych klas i nauczycielki. Nie zabrakło łez ale też radosnych chwil.

Naszym absolwentom życzymy wszystkiego co najlepsze na kolejny etap edukacyjny, dostania się do wymarzonej szkoły oraz radosnych i bezpiecznych WAKACJI!!!

VID_20220623_173602-1