Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wręczone zostały Nagrody Dyrektora Szkoły dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.

Na szczególną uwagę zasługuje moment wręczenia przyznanych przez Radę Pedagogiczną tytułów Przyjaciela Szkoły pani Mariolii Pytlik oraz Państwu Marii i Herbertowi Melich za pracę, ofiarność i pomoc w różnych działaniach na rzecz szkoły.

Z okazji tzw. Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski przygotował dla całej społeczności szkolnej program artystyczny. Klasa VIa zaprezentowała kilkanaście scenek i dobranych do nich piosenek, które przedstawiają zwykły dzień w szkolnych murach. W małym Talent Show uczniowie mogli pokazać swoje talenty. Na instrumentach zagrali: Tomek Popławski – trąbka, Julia Czogalla – wiolonczela i Ola Weisser – saksofon. Swoje talenty wokalne zaprezentowali: Marysia Bojeczko, Basia Szip, Hania Zemła, Kinga Sudołowicz, Julia Patyk, Zuzia Matuszewska, Ola Drążek, Filip Tarapata oraz Zosia Bojeczko. Na sam koniec uczennice z klas I-IV zatańczyły do utworu zespołu „My 3” pt. „Szkolna sympatia”.

Wszystkim naszym artystom należą się gromkie brawa.

Written by - - 351 Views