Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dziś, 4 września, odbył się uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny 2023/2024.

Dyrektor szkoły, Pani Magdalena Szyndzielorz, powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły oraz życzyła wszystkim, żeby ten rok szkolny był dla nich ekscytujący i inspirujący.

Radny miasta Pan Tomasz Scheller odczytał list Pani Prezydent miasta, Pani Sabiny Nowosielskiej, a następnie swoje słowa skierował do wszystkich zebranych.

W tym uroczystym dniu spotkaliśmy się, by wspólnie powitać nowy rok szkolny i przyjąć pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Dzieci z klasy pierwszej złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Każde z dzieci otrzymały przypinkę z logiem naszej szkoły.

Wybiła już godzina.

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką szkolną, nad zeszytem….

Życzymy wam wszystkim na początek -samych piątek!

Written by - - 181 Views