Warsztaty wielkanocne w świetlicy

W marcu w świetlicy odbywają się zajęcia jako warsztaty wielkanocne. Pierwsze spotkanie rozpoczęła Pani Teresa Podoborożna, nauczycielka matematyki w naszej szkole. Podzieliła się z dziećmi swoim artystycznym talentem i tworzyła z nimi bajecznie kolorowe pisanki.

W robieniu palm wielkanocnych bardzo pomogła nam Pani Martyna Szczepanowska, mama Mikołaja z pierwszej klasy. Kolejne zajęcia okazały się świetną zabawą. Podziwialiśmy ogromny artystyczny talent Pani Martyny oraz jak umiejętnie rozwijała nowe umiejętności dzieci.

Wszystko o pisankach i kroszonkach – z tym tematem doskonale poradziła sobie zaproszona przez nas – Pani Grażyna Marondel. Na zajęcia przyniosła przepiękne pisanki i kroszonki, które własnoręcznie wykonała będąc uczestnikiem wielu konkursów. Dzieci z zachwytem oglądały przepiękne rękodzieła artystyczne Pani Grażyny.