Witamy wiosnę

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole w klasach 1-4 upłynął pod znakiem dobrego humoru, uśmiechu, rozgrywek sportowych, pysznego zdrowego śniadania i spaceru w poszukiwaniu oznak wiosny.

Klasy 5-8 udały się na rajd pieszy do Ujazdu. Na stadionie miejskim urządziliśmy piknik w muszli koncertowej, pograliśmy w piłkę nożną i bawiliśmy się na placu zabaw i urządzeniach do ćwiczeń. Następnie udaliśmy się na rynek miasta, gdzie spotkaliśmy się z uczniami wszystkich szkół gminy Ujazd, dziećmi z przedszkola i żłobka oraz gośćmi z gminy Uniejów. Utworzyliśmy żywy mur wzdłuż dawnych murów Ujazdu, który jest jedną z wielu akcji, które są organizowane z okazji 800-lecia uzyskania praw miejskich przez miasto Ujazd.