Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle kadencji 2022/2025 odbędą się, zgodnie z zarządzeniem Pani Prezydent Sabiny Nowosielskiej dnia 28 października 2022 r.

Możliwość kandydowania do młodzieżowej rady ma uczeń klas 6-8, który nie jest skazany prawomocnym wyrokiem sądu i nie jest zawieszony w prawach ucznia.

W szkole wybory będą przeprowadzone przez powołaną przez Panią Prezydent szkolną komisję wyborczą: Emilia Tymków, Łucja Nowak, Emilia Kubus, Martyna Wojton oraz p. Sandra Słota. Wybieramy jednego przedstawiciela naszej szkoły do MRM.

Zgłoszenia kandydata może dokonać grupa licząca od 5-10 uczniów na stosownym druku dostępnym u komisji wyborczej. Zgłoszenia kandydatów można dokonać w dniach: 10.10.2022r. (poniedziałek) oraz 13.10.2022r. (czwartek) w godzinach od 12.15-12.45 w sali nr 21 na I piętrze.

W razie niejasności lub pytań zachęcamy do kontaktu z Komisją wyborczą lub p. Agnieszką Wientzek.