Rozstrzygnięcie konkursu

Kir Sukhoboichenko

W połowie listopada dzieci z klas 1-3  wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „ Co dodaje mi skrzydeł-Moja Pasja” organizowanym w ramach obchodów  Międzynarodowego  Dnia Plecaka (informacje o konkursie przedstawialiśmy we wcześniejszym artykule). Mogliśmy podziwiać piękne prace, na których dzieci używając różnych technik przedstawiły swoje pasje.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Joanna Rogowska kl. III

II miejsce Kacper Arski kl. III

III miejsce Gniewomir Łabaj kl. III

Pozostali wyróżnieni uczestnicy to: Konrad Widurski, Lena Frątczak, Zofia Bojeczko, Karolina Wietrzykowska, Zofia Rejdych, Maja Kulpok, Maciej Malcherczyk, Maksymilian Gregarek, Grzegorz Puszcz, Krzysztof Skoczylas.

Dla każdego przewidziana jest nagroda ufundowana przez BIG Polska.  Organizatorem konkursu jest Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków/ Flying Bag. Pomysłodawcą jest uczennica liceum ogólnokształcącego , inicjatorka Międzynarodowego Ruchu Latających Plecaczków- Kir Sukhoboichenko. Odsyłamy po więcej informacji na stronę flyingbag.org.