Rozstrzygnięcie konkursów i walentynkowa poczta

Dnia 14.02.22 r. Mały Samorząd Uczniowski ogłosił rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie” oraz konkursu na najładniejszy zeszyt. Laureatami konkursu plastycznego zostali: I miejsce Karolina Wietrzykowska kl. IIa, II miejsce Kacper Arski kl. IIIa, III miejsce Konrad Widurski kl. Ia, pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Natomiast konkurs na najładniejszy zeszyt za miesiąc styczeń w poszczególnych klasach wygrali: Gabriel Szygulla kl. Ia, Lena Frątczak kl. IIa, Michał Malik kl. IIb, Maciej Malcherczyk kl. IIIa.

Przy okazji przypomnieliśmy, że ten dzień jest również szczególny ze względu na Walentynki.

❤️

Dzieci miały możliwość wrzucić do skrzyneczki miłe słowo dla swoich kolegów i koleżanek.