Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

Dziś, 2września, odbył się uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny 2024/2025. Dyrektor szkoły, Pani Magdalena Szyndzielorz, powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły oraz życzyła wszystkim, żeby ten rok szkolny był dla nich ekscytujący i inspirujący.

Radny miasta Pan Tomasz Kiel odczytał list Pani Prezydent miasta, Pani Sabiny Nowosielskiej, a następnie swoje słowa skierował do wszystkich zebranych. W tym uroczystym dniu spotkaliśmy się, by wspólnie powitać nowy rok szkolny i przyjąć pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Dzieci z klasy pierwszej złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Każde z dzieci otrzymały przypinkę z logiem naszej szkoły.

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney

Wszystkim naszym uczniom i ich rodziców życzymy owocnego nowego roku!