Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Po mszy świętej wszyscy udali się na salę gimnastyczną, na której odbyła się oficjalna część akademii. Uczniowie klasy 3, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji w naszej szkole przedstwili nam montaż muzyczno – słowny, a następnie klasa 2 przekazała życzenia i prezenciki na dobry początek edukacji w klasie 4. Również Rada Rodziców obdarzyła trzecioklasistów prezencikami w postaci przydatnych w starszych klasach cyrkli. Następnie Pani Dyrektor, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców pożegnali nauczycieli kończących pracę w naszej szkole p. Małgorzatę Smalec-Witczak i ks. Mateusza Wieczorka, zostały również wręczone podziękowania Rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem biorą udział w życiu naszej szkoły. W ostatniej części zostały wręczone stypendia dla uczniów, którzy osiągają nie tylko bardzo dobre wynikami w nauce ale osiągają sukcesy w różnych konkursach i zawodach.

Dziękujemy wszystkim za wszystko i życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji.

Written by - - 252 Views