Aktualności

Młodzież recytuje poezję – XXX Konkurs Recytatorski w j. niemieckim

Młodzież recytuje poezję – XXX Konkurs Recytatorski w j. niemieckim

W dniu 20.03.2024r. w Zespole Przedszkolno- Szkolnym z nauczaniem języka mniejszości narodowej – j. niemieckiego odbył się etap gminny XXX Konkurs Recytatorskiego w j. niemieckim „Młodzież recytuje poezję” w którym naszą szkołę reprezentowali : Aleksandra Weisser i Maciej Malcherczyk z klasy Va. Zarówno Ola jak i Maciek wspaniale zaprezentowali przygotowane dwa wiersze w j. niemieckim otrzymując zasłużone brawa od zgromadzonej publiczności. Mimo, iż jury nie wyróżniło naszych uczniów serdecznie Wam gratulujemy udziału w etapie gminnym, życzymy powodzenia w przyszłym roku i zachęcamy innych uczniów do podjęcia wyzwania recytacji w j. obcym.

Written by - - 260 Views