Aktualności

Kolejny gość w naszej szkole w ramach innowacji „Zawody naszych rodziców”

Kolejny gość w naszej szkole w ramach innowacji „Zawody naszych rodziców”

W środę tj.10.01 w ramach innowacji pedagogicznej „Zawody naszych rodziców” gościliśmy mamę naszego kolegi Karola, Panią Kapusta, która pracuje jako spedytorka. W czasie spotkania dowiedzieliśmy się na czym polega praca w tym zawodzie. Oglądaliśmy ciekawe filmiki i prezentację przygotowaną przez mamę Karola. Na spotkanie Pani przyniosła też pomniejszone modele samochodów ciężarowych. Mogliśmy też się wcielić w rolę spedytora rozwiązując zadania związane z obliczaniem ładunku i dobieraniem środków transportu do przewozu odpowiedniego towaru. Spotkanie było bardzo ciekawe i cieszyło się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród chłopców, którzy zadawali dużo pytań.

Written by - - 206 Views