Aktualności

Wspomóż swoją klasę poprzez Fundację FaniMani.pl

Wspomóż swoją klasę poprzez Fundację FaniMani.pl

Drogi Rodzicu i Nauczycielu !!!

Czy wiesz, że przy okazji zakupów online możesz wspomóc Swoją klasę poprzez Fundację FaniMani ? Płacisz tyle co zawsze za swoje zakupy, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do Twojej klasy.

TO BARDZO PROSTE, WYSTARCZY, ŻE :

* wejdziesz na stronę fundacji FaniMani.pl i założysz konto na Swoją osobę (zarejestrujesz się),

** w wyszukiwarce organizacji, którą będziesz wspierać – wybierzesz Naszą szkołę czyli: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu,

*** następnie wybierzesz Swoją klasę (jeśli jeszcze nie ma profilu to wystarczy go założyć), do której po zrobieniu zakupów zostanie przypisana darowizna,

**** i dalej robisz już zakupy jak zwykle.

Ponadto:

  1. Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie wtyczki, przy każdych zakupach online otrzymasz tzw. „przypominajkę” o możliwości przekazania darowizny.
  2. Lista sklepów (partnerów) dostępna jest na stronie internetowej FaniMani.pl
  3. Dla Naszej Szkoły przypisane jest konto bankowe Rady Rodziców.
  4. Po uzbieraniu się konkretnej kwoty zatwierdzonej przez Fundację pieniążki przekazane zostaną na konto Rady Rodziców , a następnie wskazanej klasie, która sama zdecyduje o ich przeznaczeniu np. na dofinansowanie do wycieczki.
  5. Do wspólnego pomagania można zaprosić rodzinę i znajomych, a każda rejestracja z zaproszenia jest dodatkowo nagradzana.
  6. Jeśli kogoś zaprosisz do "wsparcia" klasa dostanie dodatkowo 5 złotych.

Zapraszamy do wspólnego pomagania😊

Written by - - 374 Views