Aktualności

„Koduj z Gigantami”

„Koduj z Gigantami”

Już 1 sierpnia wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. Serdecznie zapraszamy naszych uczniów do udziału w akcji

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 26 sierpnia do 1 października 2023 roku. W Kędzierzynie -Koźlu warsztaty odbędą się przy ulicy Jana Pawła II 27 (budynek kina Chemik ) pokój 28 w dniach 9 do 10 września 2023 roku, oraz w dniu 30.09.2023 w Miejskiej Bibliotece Publicznej adres  Rynek 3. Impreza została objęta patronatem honorowym Pani Prezydent Miasta Kędzierzyna- Koźla oraz Starosty Powiatu Kędzierzyńsko -Kozielskiego.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Zachęcamy do udziału!!!

Written by - - 227 Views