Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2024 / 2025

Rada Rodziców uchwaliła składkę na rok szkolny 2024/2025 w wysokości 30 zł.

Wpłata jest dobrowolna, można jej dokonać przelewem na konto bankowe Rady Rodziców lub do końca listopada u przedstawicieli Rady Rodziców.

Jeśli klasa zbierze 100 %wpłaty od wszystkich uczniów to 50 % uzbieranej kwoty wraca do klasy.

Numer konta bankowego Bank PeKaO S.A.  08 1240 1343 1111 0011 1037 7039 ( w tytule prosimy wpisać klasę, imię i nazwisko ucznia).

***************************************************************************************************************

Przedstawione przez Radę Rodziców propozycje wsparcia uroczystości, imprez szkolnych i klasowych, tj:

• organizacja poczęstunku z okazji Dnia Dziecka,
  • wsparcie szkolnego wolontariatu poprzez dofinansowanie zakupu nagród dla uczniów za prowadzoną przez nich działalność w bieżącym roku szkolnym;