Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Rada Rodziców uchwaliła składkę na rok szkolny 2022/2023 w wysokości 30 zł.

Wpłata jest dobrowolna, można jej dokonać przelewem na konto bankowe Rady Rodziców lub do końca października u przedstawicieli Rady Rodziców. Jeśli klasa zbierze wpłaty od wszystkich uczniów to 50 % uzbieranej kwoty wraca do klasy.

Numer konta bankowego Bank PeKaO S.A.  08 1240 1343 1111 0011 1037 7039 ( ważne aby w tytule przelewu wpisać KLASĘ i NAZWISKO UCZNIA )

Przedstawione przez Radę Rodziców propozycje wsparcia uroczystości, imprez szkolnych i klasowych, tj:

• organizacja poczęstunku podczas obchodów Pierwszego Dnia Wiosny,
  • zakup słodkiego upominku z okazji Dnia Dziecka,
  • wsparcie szkolnego wolontariatu poprzez dofinansowanie zakupu nagród dla uczniów za prowadzoną przez nich działalność w bieżącym roku szkolnym;
  • zakup nagród dla wyróżniających się uczniów na zakończenie roku szkolnego

****************************************************************************************************************

Fundacja FaniMani.pl może wspomóc Nasze klasowe budżety.

Co należy zrobić?

Na profilu Naszej szkoły dodać klasę ( lub jest już dodana ) oraz założyć swoje konto i podczas robienia zakupów online zbierane są darowizny na poszczególne klasy. Zebrane fundusze zostaną przesłane na konto Rady Rodziców a później trafią do klas.

Zapraszamy do udziału.