Aktualności

Urodzinowe popołudnie z Janem Pawłem II

Urodzinowe popołudnie z Janem Pawłem II

Dnia 19.05.22 r. uczniowie naszej szkoły, którzy kilka dni wcześniej wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie recytatorskim przedstawiając twórczość Jana Pawła II, tym razem wystąpili na scenie dla swoich rodziców, bliskich, uczniów naszej szkoły, nauczycieli i pracowników. Ksiądz Mateusz Wieczorek przywitał wszystkich zgromadzonych, doceniając wysiłek dzieci i młodzieży, która zmierzyła się z trudną poezją naszego patrona. Po wystąpieniu Księdza Mateusza dzieci z klas 1-3 zaśpiewały piosenkę „Skarby, skarby chcesz je znaleźć” o Janie Pawle II. Następnie dzieci i młodzież recytowały wiersze, z którymi zmierzyli się podczas konkursu. Wszystkich gości pożegnano piosenką „Lolek”, zaśpiewaną przez dzieci uczestniczące na zajęcia kreatywne. Na koniec zaproszono wszystkich do szkolnej stołówki na pyszne kremówki!

Written by - - 456 Views