Aktualności

Solidarni z Ukrainą!

Solidarni z Ukrainą!

‼️ UWAGA ‼️
✅️ Około 120 osób związanych w różny sposób z klubem piłkarskim FC Bracław jest w drodze do Polski. Są to kobiety i dzieci – mężczyźni od 18 do 60 roku życia walczą o swoją niepodległość.
☑️ Na razie ciężko określić, gdzie nasi przyjaciele zostaną przywiezieni, to okaże się po zgłoszeniu przez nich do punktu recepcyjnego na granicy polsko – ukraińskiej. Na pewno przyjadą do Województwa Opolskiego. Ciężko też określić kiedy to nastąpi, bo obecnie stoją w ponad 50 kilometrowej kolejce na granicy.
☑️ Każda z osób mogła ze sobą zabrać bagaż maksymalnie 10 kilogramowy. 
✅️ Stąd Osiedle Sławięcice wspólnie z gminą Ujazd organizuje szybką zbiórkę. Już dzisiaj można przywozić rzeczy przez cały dzień do sklepu Państwa Melich a w godz. 18.00-20.00 do naszej OSP.


⬇️ Lista najpotrzebniejszych rzeczy ⬇️
– woda- herbata- kawa- owsianka- makaron- chleb- herbatniki- pokarm dla dzieci- wszystkie produkty długiego przechowywania- odzież ciepła damska i dziecięca- koszulki, majtki, skarpetki- papier toaletowy- podpaski- tampony- mydło- ręczniki- poduszki- kołdry- pościel- naczynia kuchenne- pampersy- chusteczki- mydło- żele pod prysznic- płatki- itd., nowe przybory szkolne.

✅️ Wszystkie produkty zostaną dostarczone naszym partnerom a w przypadku nadmiaru innym potrzebującym.
☑️Dodatkowo już teraz uruchamiamy stałą zbiórkę od poniedziałku w naszej szkole.

✅Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie! I z góry DZIĘKUJEMY!!!

Written by - - 447 Views