Przypominamypłatności za obiady

Nieobecności dzieci na obiadach można zgłaszać najpóźniej do godz. 8:30 przez e-dziennik do pracownika – Patrycji Lipińskiej.

Wszystkie dłuższe nieobecności ucznia związane z wyjazdami uczniów na wycieczki, obozy, zielone szkoły zgłasza wcześniej rodzic.

Nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie nie będą odliczane w miesięcznym rozliczeniu.

Prosimy również pamiętać o terminowym opłaceniu należności za obiady. Informacja o kwocie jest przesyłana rodzicowi / opiekunowi poprzez e-dziennik ( w wyjątkowych sytuacjach wiadomość sms ) oraz najpóźniej 1 dnia miesiąca po miesiącu rozliczeniowym.

Bank PKO BP numer konta : 45 1020 3714 0000 4202 0371 4904

tytułem: miesiąc-imię i nazwisko

**********************************************************************************************************

Poniedziałek 15.04.2024