Aktualności

Wspomóż swoją klasę poprzez Fundację FaniMani.pl

Wspomóż swoją klasę poprzez Fundację FaniMani.pl

Drogi Rodzicu i Nauczycielu !!!

Czy wiesz, że przy okazji zakupów online możesz wspomóc Swoją klasę poprzez Fundację FaniMani ? Płacisz tyle co zawsze za Swoje zakupy, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz, np. do wybranej przez Ciebie klasy.

TO BARDZO PROSTE, WYSTARCZY, ŻE :

* wejdziesz na stronę fundacji FaniMani.pl i założysz konto na Swoją osobę (zarejestrujesz się),

** w wyszukiwarce organizacji, którą będziesz wspierać – wybierzesz Naszą szkołę czyli: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu,

*** następnie wybierzesz Swoją klasę (jeśli jeszcze nie ma profilu to wystarczy go założyć), do której po zrobieniu zakupów zostanie przypisana darowizna,

**** i dalej robisz już zakupy jak zwykle.

Ponadto:

  1. Jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie wtyczki, przy każdych zakupach online otrzymasz tzw. „przypominajkę” o możliwości przekazania darowizny.
  2. Lista sklepów (partnerów) dostępna jest na stronie internetowej FaniMani.pl
  3. Dla Naszej Szkoły przypisane jest konto bankowe Rady Rodziców.
  4. Po uzbieraniu się konkretnej kwoty w dowolnym momencie można przelać całą kwotę zebranych darowizn na konto. Pieniążki przekazane zostaną wskazanej klasie, która sama zdecyduje o ich przeznaczeniu np. na dofinansowanie do wycieczki.
  5. Do wspólnego pomagania można zaprosić rodzinę i znajomych, a każda rejestracja z zaproszenia jest dodatkowo nagradzana.
Written by - - 113 Views