Rekolekcje wielkopostne 8-9 marca 2021r.

W dniach 8 – 9 marca 2021 roku odbędą się rekolekcje wielkopostne, wg następującego harmonogramu przygotowanego przez księży :

Poniedziałek 8 marca 2021

9:30 – 10:30 uczniowie klas 1 – 3 ( w kościele )

Uwaga: Każda klasa  będzie siedziała osobno. Kościół zostanie podzielony na strefy. Wejścia do stref będą osobnymi drzwiami. Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk.

Wtorek 9 marca 2021

9:30 – 10:30 uczniowie klas 4 – 8 ( on-line na parafialnym kanale Youtube)

Przed rekolekcjami i po rekolekcjach lekcje będą odbywać się zgodnie z planem zajęć.

W przypadku klas 1-3 oddziały: 1a, 3a, 3b idą na rekolekcje ze szkoły pod opieką nauczyciela. Uczniowie klasy 2a przed rekolekcjami zostawiają sobie plecaki w szkole i również idą na rekolekcje pod opieką nauczyciela. Klasy będą wychodziły w odpowiednich odstępach czasowych i będą wracały w odstępach czasowych, by nie spotkać się w szatni.

Dzieci, które nie uczęszczają na religię zostaną na świetlicy pod opieką nauczyciela.

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST