Aktualności

Uroczyste otwarcie boiska szkolnego!

Doczekaliśmy się! W dniu 25.11.2020r. nasze szkolne boisko zostało uroczyście otwarte. W uroczystości otwarcia, ze względu na sytuację epidemiologiczną, nie mogła uczestniczyć cała społeczność szkolna. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Prezydent Miasta Sabina Nowosielska oraz jej zastępcy Wojciech Jagiełło i Artur Maruszczak, radny Tomasz Scheller, przewodnicząca Rady Osiedla Hanna Duk, przedstawiciel mieszkańców Gerard Kurzaj i oczywiście nasza Pani Dyrektor Magdalena Szyndzielorz. W uroczystości uczestniczyła również przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Płoskonka i członek Rady Szkoły Ramona Kurelowska. Przed przecięciem wstęgi, nasz ks. proboszcz Marian Bednarek uroczyście poświęcił cały kompleks, który ma przysłużyć się całemu społeczeństwu Sławięcic. Kiedy tylko wrócimy w mury szkolne, będziemy mieli do dyspozycji boisko do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, bieżnię do skoków w dal, 60-metrową bieżnię i tory sprawnościowe dla młodszych klas. Przedstawiciele władz wraz z naszymi uczniami oraz nauczycielami wf-u osobiście sprawdzili, jak biega się na nowej bieżni boiska. Po ceremonii otwarcia miał miejsce poczęstunek, na którym punktem kulminacyjnym było podzielenie tortu w kształcie boiska. Czekamy na Wasz powrót i wypróbowanie boiska, na które czekaliśmy tyle lat!

Written by - - 401 Views
ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST