Aktualności

Nabór do szkoły podstawowej.

Informacja pochodzi ze strony Urzędu Miasta: http://www.kedzierzynkozle.pl./pl/aktualnosc/koronawirus-nabor-do-szkol-i-przedszkoli

Od poniedziałku (23.03) ruszyły zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych. Rekrutacja prowadzona jest w Internecie. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zmieniły się jednak zasady dostarczania dokumentów.

Rekrutacja do szkół potrwa do 20 kwietnia. Dokumenty rekrutacyjne można wrzucić do skrzynek (skrzynka pocztowa przed wejściem głównym do szkoły). Z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania oświaty rodzice nie muszą jednak dostarczać wydrukowanych wniosków osobiście.  W tej chwili wystarczy wysłanie mailem skanu aplikacji na adres szkoły pierwszego wyboru tj. psp16@kedzierzynkozle.pl Rodzice będą uzupełniali wnioski po ustaniu zagrożenia. Rekomenduje się, by wiadomości zawierające dane osobowe były przesyłane w formie zaszyfrowanej, do której hasło zostanie wysłane w osobnym mailu. Gdy jeden z rodziców przebywa za granicą czy w kwarantannie, dokumenty w formie papierowej zostaną uzupełnione po ustaniu zagrożenia.

Więcej informacji o naborze można znaleźć na stronie: https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/kedzierzynkozle/News

Written by - - 41 Views