Zawieszenie zajęć w szkole TO NIE JEST CZAS WOLNY OD NAUKI.

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Dyrektor szkoły podjął decyzje o zdalnym nauczaniu w okresie od 16 do 25 marca . W dniach 12 oraz 13 marca wspólnie z nauczycielami opracuje plan, narzędzia i system tej nauki.

Prosimy codziennie śledzić komunikaty na stronie szkoły oraz w e-dzienniku. Postarajcie się zapewnić dzieciom dostęp do Internetu. Najlepiej na komputerze, laptopie czy tablecie. Telefon ze względu na wzrok nie będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie jest w stanie z różnych przyczyn zapewnić tego, wobec ucznia nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje. To szczególny czas dla nas wszystkich. Zdalne nauczanie zapewni ciągłość nauki, ale też zagospodaruje czas dzieciom w sposób pożyteczny i przy okazji pokaże im, że Internet , elektronika służą nie tylko do zabawy.

Liczymy na współpracę i wyrozumiałość. Wspólnymi siłami możemy sprawić, że czas wolny od szkoły nie będzie czasem wolnym od nauki.

Dyrektor szkoły, Magdalena Szyndzielorz