WIELKI SUKCES WOKALNY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

1 lutego 2020 roku w kościele parafialnym na osiedlu Piastów odbył się  V Przegląd Kolęd i Pastorałek PIASTOWSKIE KOLĘDOWANIE 2020. Organizatorami byli: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, Parafia pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie- Koźlu. Do konkursu przystąpiło 10 szkół w 45 podmiotach wykonawczych prezentujących bardzo wysoki poziom artystyczny. Naszą szkołę reprezentowali:

Soliści: Emilia Kluger, Karolina Wilk i Szymon Szmandra (wszyscy z kl. 8a)

Duet: Emilia Kluger, Karolina Wilk

Zespół „16” w składzie: Julia Feruś, Marta Kaleta, Emilia Kluger, Wiktoria Knopik, Rijanna Kurpas, Nikola Michalska, Emilia Płoskonka, Ellen Pośniak, Szymon Szmandra oraz Karolina Wilk.

Nagrody w kategorii klas 7-8 zdobyły:

I miejsce : duet Emilia Kluger i Karolina Wilk

III miejsce: zespół „16”

GRAND PRIX CAŁEGO KONKURSU  WYŚPIEWAŁA EMILIA KLUGER

Serdeczne gratulacje dla wykonawców.

Zamieszczone zdjęcia pochodzą ze strony http://duchaswietego-kk.pl/parafia/index.php/864-v-przeglad-koled-i-pastoralek-piastowskie-koledowanie-za-nami