Aktualności

XVII SŁAWIĘCICKIE SPOTKANIA ADWENTOWE

Jak co roku uczennice naszej szkoły  uczęszczające na zajęcia  kółka muzycznego  wzięły  udział w Sławęcickich Spotkaniach Adwentowych prezentując swoje umiejętności wokalne. W tym roku były to: Emilka Kluger, Karolina Wilk , Rijana Kurpas  i Ellen Pośniak z klasy 8, Emilka Płoskonka ,  Julia Feruś i Wiktoria Knopik z klasy 7 oraz Maja Kubus z klasy 5b. Występy  dziewczyn podobały się tłumnie zebranej publiczności i zostały nagrodzone brawami. W trakcie spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ” Żyj zdrowo i bezpiecznie” w którym brali udział uczniowie naszej szkoły.  Oto wyniki:

I miejsce Natalia Bajer z klasy 6a,

II miejsce Lena Weisser z klasy 5a,

III miejsce Artur Janus z klasy 6a.

Dodatkowo dyplomy i słodki upominek za udział w konkursie otrzymali : Agnieszka Hankowska  (6a), Zuzanna Piechota (6a) Natalia Bycka (6a), Julia Piechota (5a) oraz Jakub Marczak (6b)

                                                                                                                                                                        A.P.

Written by - - 192 Views