Aktualności

III POWIATOWY KONKURS PIOSENKI „Kłodnickie mikrofony”. Pierwsze oraz trzecie miejsce dla naszej szkoły.

30  października 2019 roku odbyła się trzecia  edycja Powiatowego Konkursu Piosenki „Kłodnickie mikrofony”.  Organizatorem  konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie – Koźlu. Patronat nad konkursem objął Urząd Miasta Kędzierzyna – Koźla oraz Rada Osiedla Kłodnica. W konkursie naszą szkołę reprezentowali: Emilka Płoskonka z klasy 7a oraz  Emilka Kluger  i Szymon Szmandra, oboje z klasy  8a.  Duet Emilka i Emilka zaśpiewał piosenkę „ Wcale nie, ależ tak” pochodzącą z musicalu Annie Get Your Gun i otrzymał I miejsce, a Emilka Kluger otrzymała III miejsce za wykonanie solo piosenki z repertuaru Agnieszki Osieckiej „Miasteczko cud”. Emilkom gratulujemy zdobytych nagród, a Szymonowi udanego występu.

Written by - - 226 Views